Madeleine Pyk – en samling F769

DÄCKSTOL, sent 1800-/tidigt 1900-tal.

Sits och rygg med rotting,karmar med skuren dekor av lejon.

Bruksslitage. Mindre skador och lagningar, samt dekorbortfall.

Utropspris
5 000 SEK