Frans Hals

(Holland, 1582-1666)
Frans Hals
(Holland, 1582-1666)

FRANS HALS, kopia efter, olja på pannå, monogramsignerad FH samt RT 77.

Porträtt. Diameter 29 cm.

Någon mindre repa.

Utropspris
5 000 SEK