PARTI BÖCKER, 18 stycken, främst rörande antikt silver, bla "Danske guld og sølv smedemærker før 1870".

Bland annat "Silversmed i Holstebro", av Joachim Weller, "Silver och smycken på Skokloster" med mera. Blandade band.

Slitage. Smärre skador. Ej genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK