Smycken
584629

RING, 18 k guld med smaragd ca 1,40 ct samt briljantslipade diamanter. Vikt ca 5,5 g.

Ring med smaragdslipad smaragd ca 10x8 mm. 6 mindre briljantslipade diamanter ca 0,06 ct. Storlek ca 15,75/49.

Bruksslitage. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK