SERVIS, 40 delar, flintgods, "Wexiö guld", Gustavsberg.

12 flata tallrikar (diam 24 cm), 12 djupa tallrikar (diam 24 cm), 10 assietter (diam 19 cm), 3 serveringsfat (längd 22-32 cm), 1 serveringsskål (27x19 cm), terrin med lock (höjd 17 cm), såsbåt (längd 24 cm).

Slitage, skador, missfärgad.

Utropspris
400 EUR