SERIETIDNINGAR, Walt Disney och HJÄLP, 7 st.

Walt Disney's: Alice i underlandet, november 1951. Peter Pan, september 1953. Lady och Lufsen, nr 1 januari 1956. Sånt är livet, Kalle Anka, nr 1 maj-juli 1962. Peter Pan nr 20 december 1965-januari 1966. Hjälp, nr 5 1964 och nr 2 1965. Seriekatalogen 1988-1989 medföljer.

Slitage. Lady och Lufsen stämplad på omslaget. Sånt är livet Kalle inlaga med skada. Hjälp har blyertsklotter.

Utropspris
500 SEK