LJUSSTAKAR, ett par, 1800-talets slut.

Bronserad metallegering med dekor av blad, skaftet med växtmotiv. Höjd ca 25 cm.

Bristningar, avslag, slitage. En med något sned ljushållare.

Utropspris
150 EUR