Gottlob Knapp

(Tyskland, verksam ca 1851-192)
Gottlob Knapp

GOTTLOB KNAPP, olja på duk, signerad, omkring 1900

Sällskap med avsvimmad dam. Ca 95 x 183 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre skador på duk samt lagningar.

Utropspris
8 000 SEK