Eta Albihn

(Sverige)
Eta Albihn
(Sverige)

ETA ALBIHN, olja på pannå. Signerad a tergo samt daterad 2006.

"Inte mitt badkar". 82x60 cm.

Mindre ytslitage.

Utställd hos bl.a. Galleri Thomas Wallner.

Utropspris
2 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

523. Chopard collier 18K vitguld med en markisslipad diamant ca 1.00 ct ca D/E vvs.
Utropspris
115 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
100 000

ditt bud
Aktuellt bud:
100 000 SEK