Emma Ekwall

(Sverige, 1838-1925)
Emma Ekwall
(Sverige, 1838-1925)

EMMA EKWALL, olja på pannå, signerad Emma Ekwall.

Gosse spelandes fiol, 27 x 17 cm.

Ytsmuts, slitage längs ramkant , smärre färgbortfall.

Utropspris
8 000 SEK