BESTICK, silver 24 delar, "Drottning Viktoria", bland annat GAB, Stockholm, 1963. Vikt ca 765g.

5 matgafflar, 2 matknivar, 1 matsked, 5 bordsgafflar, 7 bordsknivar, 4 bordsskedar.

Bruksslitage. Repor. Gravyr. Knivar med blad i rostfritt stål ej vägda.

Utropspris
4 000 SEK