MADALJER, 7 st, brons resp silver, 1930-tal till 1980-tal.
"Barmhärtighet, Mieron tielle herran houmaan", 1939. "Folke Bernadottes minne, för förtjänster om det friv skytteväsendet". "Karl Gustaf Westman 1876-1944, K. Gustav Adolfs Akademien" mfl.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.