LEKSAKER, 10 st, Dinky Toys, Meccano LTD, England, 1900-talets mitt.

Electric Dairy Van No 491, Trailer No 429, Fordson Thames Flat Truck No 422, Loud Speaker Van No 492, Austin Covered Wagon No 413, B.O.A.C. Coach No 283, Streamlined Fire Engine No 250, Universal Jeep No 405, Observation Coach No 280 och Luxury Coach No 281. Längd 7-12 cm. Originalförpackningar medföljer.

Slitage. Några repor.

Utropspris
3 000 SEK