INDUSTRILAMPA, metall, Brottby Mek Verkstads AB, 1900-talets första hälft.

Ledad arm. Bordsfäste. Etikettmärkt. Total längd ca 112 cm.

Slitage. Märken, fläckar, smärre rost. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK