BORD, 3 delar, Ib Kofod Larsen, 1900-talets mitt.

Ett större samt två mindre. Bland annat teak. Längd ca 99, bredd ca 49, höjd ca 50. Mindre bordens mått, längd ca 42, bredd ca 45, höjd ca 48 cm.

Smärre bruksslitage, repor och märken. Enstaka stötmärken.

Utropspris
3 000 SEK