SCHUCOBILAR 2 st SAMT TILLBEHÖR, Tyskland, 1900-talets mitt.

2 x "Varianto-Lasto 3042" med röd respektive blå lack, "Varianto-Box 3010/30". 2 nycklar. Fjädertrådar samt startpunkter i plast. En bil i originalkartong.

Mekanisk funktion ej kontrollerad. Slitage. Lackskador. Kartong med grövre slitage.

Utropspris
1 500 SEK