SERVERINGSVAGN, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt/andra hälft.

Teak, hjulförsedd. Plakettmärkt. Ca längd 77, bredd 50, höjd 67 cm.

Smärre slitage. Slitna hjul.

Utropspris
1 500 SEK