Smycken
589741

FINGERBORG, guld 18K, Jacob Engelberth Torsk, Stockholm 1872. Vikt ca 2 gram.

Konande med infattad sten, graverad dekor av löpande hund, höjd 2 cm.

Slitage, repor, smärre tryckskada.

Utropspris
1 200 SEK