VAS, glas, Erik Höglund, Strömbergshyttan. Signerad och numrerad. 2008

"Tjur". Dekor i underfång. Signerad EH 2008 S.G Strömbergshyttan HG.BA.ON (Erik Höglund 1992) 114/500. Höjd 28 cm.

Obetydliga repor.

Utropspris
5 000 SEK