LÄSBORD, AB Stille Werner Stockholm, tidigt 1900-tal.

Rektangular skiva med reglerbart underrede i metall. Bredd: 70 cm, Djup: 40 cm, Höjd: ställbar, min 85cm.

Bruksslitage. Repor. Märken. Rost.

Utropspris
1 500 SEK