Mestadels Norge. Olika storlekar och modeller. Mestadels serveringsbestick, där bland en tårtspade. En bordssked samt bordsgaffel och 3 st saltkar. Längd ca 6,5-27 cm.
Bruksslitage, repor och märken. Anlupna. Saltkar samt kniv med stålblad ej inkluderat i totalvikt.