BARVAGN, 50/60-tal. CITES-intyg medföljer.

Fanerad med jakaranda, samt delvis orange, längd 70, bredd 50, höjd 51 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, fanérskador.

dnr. 4.10.18-11212/14

Utropspris
3 000 SEK