ARMBANDSUR, Rolex Oyster Perpetual Datejust, stål och guld. 1980-tal. Originallåda.

Diameter 36 mm.
Garanti-intyg, servicekvitto år 2010.
Ref Nr R802084.
16233.

Sedvanligt bruksslitage. Repor i urtavlan. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 EUR