SOFFA, Howardmodell, 2000-tal.

Mönstrad textilklädsel. Längd ca 222 cm.

Bruksslitage.

Proveniens

Enligt uppgift köpt på Ekeby Möbler i Skåne.

Utropspris
6 000 SEK