Herman Frederick Carel ten Kate

(Holland, 1822-1891)
(Holland, 1822-1891)

HERMAN FREDERICK CAREL TEN KATE, signerad, daterad Amsterdam 1864?

Familjeidyll. Ca 24 x 34 cm.

Smärre slitage, mindre märken, bland annat efter ram.

Utropspris
25 000 SEK