VÄSKA, Mulberry.
Brun läderväska med justerbar axelrem. Detaljer i logomärkt mässing.
En ficka.
Märkt "MULBERRY" på etikett samt med numrering på logomärkt plakett.
Bredd 20 cm, höjd 21 cm, djup 7 cm.
Bruksslitage, små repor.