SEPARÉ / SKÄRM, 1900-talets slut.

Metallstomme med träpanel, fyrdelade fötter, vågig form. Bredd 105 cm, djup 20 cm, höjd 169 cm.

Ytskador. Slitage.

Utropspris
200 EUR