FIGURINER, 2 st, stengods,ur "ABC-flickorna", Lisa Larson, Gustavsberg. 1900-talets andra hälft.

"Emma"och "Amalia". Höjd 15,5 respektive 17 cm.

Bruksslitage, smärre lagning och obetydligt nagg.

Utropspris
2 500 SEK