SOFFBORD, 1900-talets mitt.

SOFFBORD, 1900-talets mitt.

Alm. Skivan med dekor av intarsia. Kopplad benställning. Längd 85. Bredd 85. Höjd 57 cm.

Slitage, repor och märken. Skivan med några fläckar.

Utropspris
2 000 SEK