Smycken
595298

ARMRING, 18K rött-, gult- och vitguld. Finska importstämplar 2000. Vikt 44 g.

Diameter 6,5 cm. Längd ca 19,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 300 EUR