TOALETTBORD, "Birgitta" Carl Malmsten för Bodafors, 1960-tal.

Vit, konkav front, låda i skivan med jalusilucka. Tre lådor i sarg, justerbar spegel. Längd 86, djup 52, höjd 120 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Avskavd färg.

Utropspris
2 500 SEK