SALTKAR, 4 st, silver, Ryssland, 1825/1837/1839, en med otydliga stämplar. Vikt ca 184 g.

Olika modeller. Längd 8 - 10 cm.

Några mindre bucklor och repor.

Utropspris
3 000 SEK