SERVIS, 18 delar, porslin, "Valencia", Ulla Procopé, Arabia, Finland, 1960-70-tal.

Fem koppar med fat varav en utan öra, sju assietter, gräddsnipa, tekanna, serveringsfat, grytunderlägg, två äggkoppar. Två extra underfat till koppar medföljer.

Bruksslitage. En kopp med avslag.

Utropspris
3 000 SEK