SERVISDELAR, 24 st. Porslin. Kunglig Dansk. "Musselmalet".

Bl a Halvblond modell. Terrinlock, ostkupa utan underfat, kaffekanna, 8 askfat, skål på fat, trekantigt uppläggningsfat, 7 moccakoppar med 6 fat (nr. 528), 5 kaffekoppar med 6 fat (nr. 719).

Bruksslitage, enstaka nagg.

Utropspris
1 800 SEK