ARMBANDSUR, 18K guld, 'Camy', Geneva, Schweiz, 1900-talets andra hälft. Vikt ca 67,1 g.

Guldfärgad urtavla med stavindex, tachymeterskala, två små tavlor för sekunder och minuter. Armbandet stål. Diameter 4 cm. Längd 20 cm.

Mindre repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK