LÄKARVÄSKA, läder, 1900-talets början.

Rektangulär form. Invändigt tygklädd, längd 54 cm, bredd ca 29 cm, höjd ca 30 cm.

Slitage, smärre yskador, fläckar på fodret.

Utropspris
150 EUR