Madeleine Pyk – en samling F769

DAMARMBANDSUR, Bucherer, 18K vitguld, briljantslipade diamanter tot ca 4.62 ct. Total vikt ca 37 g.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Plastglas med repor.

Utropspris
12 000 SEK