VASER, 2 st samt SKÅL, silver, bl a WA Bolins, Stockholm 1938.

Vas med svenska importstämplar, höjd 16 cm. Vas, CG Hallberg, Stockholm 1954, höjd 16 cm. Skål av WA Bolin, slät modell, diameter 14 cm. Vikt ca 368 gram.

Några repor.

Utropspris
1 500 SEK