Smycken
598663

ARMBAND samt 2 RINGAR, sterling silver, Lapponia, Finland, daterad 1984, 1980 och 1985 respektive. Vikt ca 27,42 g.

Längd armbandet 18,5 cm. Storlek 18/57.

Slitage. Repor och ställvis missfärgning.

Utropspris
1 500 SEK