ARMBANDSUR, stål, Rolex Explorer, automatic, serienr 4085512, tillverkad ca 1974-75.

Svart urtavla under plexiglas, diam ca 40 mm med krona. Kort oysterlänk med viklås.

Slitage, repor, smuts, kronan något lös, fungerar vid inlämning men för fortsatt funktion ansvaras ej.

Utropspris
15 000 SEK