SKÄNK, omkring 1900.

SKÄNK, omkring 1900.

Rak form med rundade hörn. Dörrpar med bakomliggande hyllplan samt utdragslådor ovan. Längd ca 110, djup ca 44, höjd ca 122,5 cm.

Slitage, repor och mindre stötskador. Pigmentbortfall. Mindre glipor.

Utropspris
2 000 SEK