TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 del, 1900-/2000-tal.

Vitlackerad aluminium. Genombruten form. Bord och två stolar. Bordets diameter 65. Höjd 65 cm.

Slitage. Färgbortfall. Repor. Smärre rostangrepp.

Utropspris
1 500 SEK