STOLAR, 3 st, teak, Kai Kristensen, danmark, 1950/60-tal

Stomme i teak samt fast stoppad klädsel i svart konstskinn. Genombruten rygg med svängd ryggbricka.

Slitage, repor och mindre stötskador.

Utropspris
4 000 SEK