STOLAR, 6 st, Grythyttan, 1950/60-tal

Underreden i blankkromad metall. Fanerade sitsar och ryggbrickor. Etikettmarkta.

Brukslitage, några skador, mindre fläckar, repor och smärre rostangrepp.

Utropspris
2 000 SEK