SLÄPLOGG, Walker & Son Ltd., Birmingham, omkring 1900-talets mitt.

Med visningsinstrument, olja och propeller på lina. I etui med instruktioner.

Ställvis hårt bruksslitage. Rost, ärg och smuts. Ej funktionstestad. Etui med senare bemålning.

Utropspris
1 500 SEK