DAMARMBANDSUR, guld 18K, diamanter, Must de Cartier, automatic. Tot ca 96 gram.

Boettnummer: 090103728. Kvadratisk boett med rundade hörn, besatt med diamanter, urtavlan med romerska siffror, krona med infattad diamant, ca 24 x 24(35)mm, integrerad ledad guldlänk med viklås. Originalbox medföljer.

Slitage. Smärre repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
32 000 SEK