INDUSTRILAMPOR, ett par, märkta Idman P3-29. 1900-tal. Höjd 59 cm.

Metall och glas. Sladdar ca 3,5-4,3 m.

Slitage, repor, bucklor, märken, rost, ena skärmens låsningsmekanism bristfällig. Ej funktionstestade.

Utropspris
300 EUR