Smycken
601993

RING, 18K guld, syntetisk spinel, 8/8-slipade diamanter. Vikt ca 22,5 g.

Fasettslipad, syntetisk spinel 12 x 10 mm. Diamanter totalt ca 0,25 ct. Storlek 20.

Bruksslitage, ringskenan bruten, repor på spinellen.

Utropspris
400 EUR