SANCHEZ, PAULINE STELLA. Blandteknik på duk, utan titel.

Abstrakt komposition, 158x130. Sign. o dat -87 a tergo.

Slitage samt vissa repor och rispor.

Ace Gallery, New York, Los Angeles, Beverly Hills.

Utropspris
3 000 SEK