FÅTÖLJ, 1900-talets början.

FÅTÖLJ, 1900-talets början.

Rak modell i trä, stoppad klädd sits och rygg, lös dyna.

Ställvis hårt slitage och repor, klädsel ställvis lös och med fläckar, slitage.

Utropspris
2 000 SEK